درباره ماوراء

ماوراء در سال 1394 توسط تیم 6 نفره ای کار خود را آغاز کرد.تولید نرم افزار تخصصی در حوزه آموزش به عنوان اولین پروژه درونزا مجموعه مورد هدف قرار گرفت. با گذشت زمان بخش بازاریابی مجموعه و فروش تشکیل گشت و شرکت جوانفکران داده گستر با سرعت زیادی شروع به اجرای پروژه های مختلف نرم افزاری نمود. با گذشت مدت کوتاهی مجموعه تلاش خود را برای بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه نرم افزار به جهت کیفیت تولیدات و  افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیاز های مشتری را هدف خود قرار داد و در این راستا به اهداف بسیار بزرگی نائل شد که از جمله مهم ترین آن می توان به مکانیزه بودن تمام فرآیند طراحی پروژه های مختلف نرم افزاری با نظارت مشتری به عنوان تنها شرکت نرم افزاری در ایران با چنین سیستمی اشاره نمود. 

با گذشت بیش از سه سال از فعالیت مجموعه این شرکت توانسته به بیش از 100 مشتری خدمت رسانی کند. بیش از 50 وبسایت، 50 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های ویستا در این مدت بوده است.ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است. آنلاین سازی کسب و کار ها و کمک از طریق نرم افزار و بستر اینترنت به کسب و کار ها مهم ترین هدف ویستا بوده که با جدیت گام در این راه نهاده و توانسته با تلاش تیم خود کسب و کارهای بسیار زیادی را توانمند کند.

چرا ماوراء

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

تیم ماوراء یکی از چندین شرکت نرم افزاری ایران است که با مکانیزه کردن فرایندهای سفارش دهی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.

کیفیت، پیشرفت و توسعه

شعار ماوراء برای انجام پروژه های مختلف همین است؛کیفیت،پیشرفت و توسعه.چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه ماوراء نیز پیشرفت می کند.

رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد.نمی توانیم بگوییم همه مشتریان،اما بالای 80 درصد مشتریانی که با ما همکاری کرده اند رضایت کافی را از مجموعه داشته اند.

ماوراء

ترکیبی از دانش و تجربه

10+ تجربه کسب و کاری
15+ کارکنان متعهد
5+ خدمات حرفه ای
5+ تجربه با شهرهای خارج از استان

اعضای تیم ماوراء

احسان رنجبری

بنیان گذار | Product Lead

شهرام امیدوار

هم مؤسس | Senior Developer

علیرضا پیران

هم مؤسس | Mobile Engineer

وجیهه حسن پور

هم مؤسس | مشاور در Ui Development

اعضای سابق