شغل نشان

یک فرصت شغلی برای رونق بی وقفه ی کسب و کار شما در فضای مجازی است !

تیم بزرگ شغل نشان یک دورهمی خلاقانه از مجموعه افرادی متخصص در حوزه وب (Web) ، نتورک مارکتینگ (Network Marketing) و برندینگ (Branding) هستند که خواسته اند در شغل نشان که یک دایرکتوری جامع و کامل در حوزه معرفی مشاغل است به صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک در معرفی محصولات و خدماتشان از آن جهت کمک کنند که آن ها بتوانند با حداقل هزینه و در کمترین زمان ممکن ، بیشترین بهره ی لازم را از فضای نامحدود و بدون مرز وب آن هم به صورت میانبر برای رونق کسب و کارشان در فضای مجازی دریافت کنند.

بنابراین اگر تا به امروز به میلیون ها مشتری گوشی به دست که شبانه روز در فضای مجازی وب گردی می کنند ، به عنوان مشتری کالا و خدماتتان نگاه نکرده اید با شغل نشان این خلع بزرگ را در کمترین زمان ممکن جبران کنید

آخرین بروزرسانی
بهمن 98

داستان شغل نشان

دیجی‌کالا در سال ۱۳۸۵ توسط سعید و حمید محمدی به منظور فروش آنلاین محصولات دیجیتال تاسیس شد. هدف برادران محمدی تنها راه‌اندازی یک فروشگاه نبود، بلکه آنها رویای شکل‌گیری‌ مرجعی برای بررسی، انتخاب و خریدی آسان و مطمئن را برای مشتریان در سر داشتند. در اختیار گرفتن سهم عمده بازار آنلاین ایران، اشتغال‌زایی مستقیم برای بیش از ۴۰۰۰ نفر و تاسیس بزرگ‌ترین مرکز پردازش کالا در خاورمیانه تنها گوشه‌ای از تحقق رویای تیمی است که در ابتدای تاسیس تنها ۵ نفر بود. اکنون گروه دیجی‌کالا در پی گسترش فعالیت‌ها و نوآوری‌های خود و خلق تجربه‌ای لذت‌بخش‌تر برای مشتریان در اکوسیستم تجارت الکترونیک ایران است.